Je krásné být ženou

Glamour fotografie se snaží zobrazit sexuální přitažlivost ženy, její smyslnost a krásu. Nejedná se však o zachycení její nahoty.

Fotografie ve stylu Glamour je velice náročná fotografická technika. Vyžaduje zkušeného fotografa s notnou dávkou fantazie, obrovským citem pro kompozici a dokonale ovládajícího práci se světlem.

Oproti stylu Glamour, Boudoir fotografie jsou sice svůdné a smyslné, ale zároveň něžné a decentní.

Ke Glamour a Boudoir fotografii jsem se dostala přes fotografování svateb. Často si totiž se mnou nevěsty domlouvaly i budoucí fotografování s bříškem, některé zase – když už musely do svatby zhubnout a jsou teď v životní formě - chtěly zachytit, jak jim to sluší a jsou sexy. Mnohé z nevěst si svatební fotografování tak užívali, že překonaly ostych a zatoužily po focení v ateliéru v různě svůdných a smyslných pózách. V současné době je velmi žádané nafocení sexy kalendáře pro budoucího manžela, tedy předsvatební focení jako svatební dar. Ať už si z fotografování necháte zhotovit kalendář nebo velkoformátovou fotografii na plátno, bude to jistě památka na celý život.

Je samozřejmostí, že fotografiemi svých zákaznic se nikde neprezentuji, přísně dbám na diskrétnost a data vytvořená během focení se nedostanou do nepovolaných rukou. Uvedené ukázky jsou pouze ilustrativní.

Před samotným focením doporučuji schůzku, která Vás seznámí s atelierem, se mnou, a se stylem fotografií, které budeme společně vytvářet. Pro ty, které se ostýchají přijít na focení samotné nebo potřebují dodat odvahu, je možné fotografovat za účasti 1-2 kamarádek, které se vzájemně motivují ke Glamour pózám a výrazům.

« zpět «
/